Vznikla česká pobočka Turnaround Management Association

S platností od 6. listopadu oznámilo v Praze zahájení činnosti nové občanské sdružení Turnaround Management Association Česká republika, o. s., které se zabývá otázkami souvisejícími s řízením podniku v době krize a insolvencí.

Vznikla česká pobočka Turnaround Management Association


S platností od 6. listopadu oznámilo v Praze zahájení činnosti nové občanské sdružení Turnaround Management Association Česká republika, o. s., které se zabývá otázkami souvisejícími s řízením podniku v době krize a insolvencí (turnaround management / restrukturalizace).

Ve svých řadách sdružuje přední české odborníky na oblasti řízení podniku v době krize, insolvenčního práva a korporačních financí. Jeho cílem je prosazovat vysoké etické a profesní standardy ve všech činnostech souvisejících s řešením problematiky podnikové krize a insolvence a také přispívat ke vzdělávání osob, které se těmito tématy zabývají.

Předsedou správní rady byl jmenován Petr Smutný, který je zároveň ředitelem v oddělení Poradenských služeb PricewaterhouseCoopers zodpovědným za oblast restrukturalizací. Místopředsedou správní rady byl jmenován Tomáš Richter, který působí v právní kanceláři Clifford Chance a vyučuje na IES FSV UK. Členy správní rady sdružení jsou:
* Petr Dostál, insolvenční správce
* Jiří Horák, AK Horák & Chvosta
* Miroslav Singer, Česká národní banka
* Pavel Matějka, Raiffeisen Investment
* Michal Mejstřík, EEIP/ IES FSV UK
* Michal Nebeský, České dráhy, a.s.
* František Steiner, Ministerstvo spravedlnosti ČR

Komentáře