Warner Music připravuje webové profily kapel ve stylu sociálních sítí

Společnosti Cisco a Warner Music Group (WMG) oznámily rozšíření své spolupráce, v rámci které bude skupina WMG využívat k tvorbě webových profilů kapel novou softwarovou platformu Cisco Eos.

Warner Music připravuje webové profily kapel ve stylu sociálních sítí


Ta umožňuje jednoduše spravovat široké portfolio webových stránek s multimediálním obsahem a využívat na nich řadu vlastností sociálních sítí, například hodnocení, komentáře, diskuse s ostatními fanoušky nebo sdílení hudby, fotografií a videa.

Platforma Cisco Eos je pojmenována po řecké bohyni úsvitu a je zaměřena na mediální a zábavní společnosti, kterým pomáhá spojit se s online fanoušky prostřednictvím digitalizace obsahu. Cisco Eos sjednocuje funkce sociální sítě, správy obsahu a analýzy informací do jednoho jediného administrativního prostředí, které usnadňuje celkovou správu i velkého množství stránek najednou.

„Prostřednictvím nové platformy chceme hudebnímu průmyslu pomoci ve vytváření nových interaktivních zážitků, které jsou přidanou hodnotou vztahu mezi fanoušky a obsahem samotné zábavy, kterou mají rádi," řekl John Chambers, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Cisco. „Zábavní průmysl je teď v období postupné transformace a síť je platformou, na které se toto odvětví může znovu definovat."

WMG zatím využila Eos na čtyřech nových stránkách, a to na webu skupiny Paramore, která byla nominována na cenu Grammy v kategorii rockových kapel, na stránkách zpěváka R&B Treye Songze, rockové skupiny Halestorm a na nově navržených stránkách zpěváka Seana Paula.

Do konce roku plánuje na této platformě rozběhnout desítky nových hudebních profilů, a to včetně nových stránek pro zpěváka/písničkáře a účastníka soutěže American Idol Jasona Castra, stejně jako pro R&B zpěvačku Estelle a hiphopový fenomén Lupa Fiasca.

Více informací o platformě Cisco Eos naleznete zde:

http://www.cisco.com/web/solutions/cmsg/platform.html

 





Komentáře