WatchGuard získává BorderWare Technologies

Společnost WatchGuard Technologies oznámila převzetí soukromé společnosti BorderWare Technologies se sídlem v Kanadském Torontu. BorderWare Technologies je poskytovatelem bezpečnostních platforem pro e-mail a web, určený středně velkým podnikům, státním agenturám a providerům služeb.

WatchGuard získává BorderWare Technologies


"Tato akvizice je velmi užitečná a dovoluje společnosti WatchGuard akcelerovat a dále rozvíjet její vizi rozšiřování bezpečnostních řešení pro ochranu korporátních dat, sítí a aplikací," říká Joe Wang, ředitel společnosti WatchGuard Technologies. "Díky převzetí systémů odesílání zpráv, zabezpečení obsahu a inovační bezpečnostní nabídky BorderWare, získají zákazníci jednotný zdroj pro obsáhlé a kompletní zabezpečení."

"WatchGuard má technologickou historii a vedoucí pozici na trhu multifunkčních bezpečnostních prostředků, zatímco BorderWare nabízí pokroková bezpečnostní řešení pro e-mail, odesílání zpráv, a obsah webu. Místa ohrožení se dramaticky mění a zákazníci požadují jednoduše použitelná řešení zabezpečení spolu s pokročilým firewallem, VPN, webem a odesíláním zpráv." potvrzuje Jeff Wilson, hlavní analytik síťového zabezpečení z Infonetics Research. "Kombinovaná společnost bude mít dobrou pozici vůči tvrdým požadavkům zákazníků," dodal Jeff Wilson.

V tuto chvíli se neplánují žádné okamžité změny BorderWare produktů, zákaznické podpory ani přidružených programů. Budoucí nové produkty WatchGuard a BorderWare Technologies budou oznámeny dle jejich dostupnosti.

Společnosti WatchGuard Technologies i BorderWare Technologies jsou obě v soukromém vlastnictví. Podmínky akvizice nebudou uvedeny. Společnost BorderWare byla založena v roce 1994 a čítá 90 zaměstnanců.

Více informací na : http://www.watchguard.com/.

Komentáře