WBI spouští v České republice cloudovou službu Microsoft Dynamics ERP

WBI Systems spustí 1. listopadu cloudovou službu NAV Online, která umožní společnostem razantně snížit a přesně plánovat náklady na provoz podnikového informačního systému

WBI spouští v České republice cloudovou službu Microsoft Dynamics ERP


Nasazení cloudové služby NAV Online podle WBI přinese zákazníkům nejen snížení provozních nákladů, ale ušetří také na nákupu vlastního serveru, softwarových licencí a v neposlední řadě také na implementaci informačního systému. Pro finanční ředitele podniků všech velikostí NAV Online přinese i předvídatelné plánování výdajů. Zároveň se tak podaří přesunout výdaje spojené s podnikovým informačním systémem z kapitálových investic do oblasti provozních nákladů.

Služba je od počátku navržena tak, aby k jejímu zřízení nebylo zapotřebí asistence IT správce a její provoz bez potíží zvládli i řadoví zaměstnanci. Například aktualizace systému na legislativní změny proběhne automaticky bez nutnosti jakéhokoli zásahu. Před nasazením služby si mohou zákazníci službu NAV Online plně vyzkoušet v 30denní bezplatné testovací verzi. Její součástí je i plnohodnotná technická podpora certifikovaných odborníků WBI. Zákazníci mohou také využívat školící videa o používání informačního systému NAV Online a navštívit pravidelné školení WBI ve svém technologickém centru v Říčanech u Prahy.

„Spuštění nové služby NAV Online vyplňuje mezeru v oblasti klasických ERP systémů flexibilním a škálovatelným řešením, které razantně snižuje pořizovací a provozní náklady na vlastní IT,“ říká Jaroslav Voráček, Team Lead Microsoft Dynamics NAV ve WBI Systems.

Informace o službě NAV Online jsou k dispozici na www.navonline.cz.


Úvodní foto: © rubysoho - Fotolia.com
Komentáře