WebExpo 2012: Podnikatelská příležitost roku je již za dveřmi

Ve dnech 20. – 22. 9. 2012 se koná v moderních prostorách Vysoké školy Ekonomické již po páté v řadě konference WebExpo. Nadešel čas pro setkání webových vývojářů, webdesignerů, online marketérů, obchodníků a podnikatelů.

WebExpo 2012: Podnikatelská příležitost roku je již za dveřmi


Získávání nových informací, které lze využít pro konkurenční výhody není nikdy konec. Pokud si nechcete nechat ujet vlak, nesmíte usnout na vavřínech. Je nutné neustále se vzdělávat, mít přehled o nejnovějších technologiích a získávat nové kontakty. Proto byste neměli chybět ani na letošním ročníku největší IT konference ve střední Evropě.

 

Co vás letos čeká?

Letošní ročník se bude snažit navázat na velkolepé ročníky předchozí. Ponese se ještě více v duchu osvěty technologií, diskuzí o starupech a zejména posílení vzájemné komunikace mezi samotnými návštěvníky. Setkejte se s opravdovými profesionály z oboru a získejte možnost představit jim svůj nápad. Patrně to znáte sami, že při běžném pracovním nasazení je často nemožné ve svém nabitém diáři najít prostor pro sebevzdělávání a zkoumání moderních technologií. Na WebExpu se dozvíte vše nejdůležitější za uplynulý rok.

Z úst Johna Vanhary, zakladatele shippito.com, se dozvíte, jak funguje byznys za oceánem a dost možná si odnese spoustu neocenitelných rad a tipů pro vaše vlastní podnikání. Marek Prchal, , vám ukáže se prosadit a stát se slavným s jakýmkoli produktem. Prokrastinace je hrozný nešvar a pokud s ní chcete bojovat, Petr Ludwig vám napoví, jak ji porazit.

 

Pozvedněte svůj byznys

Uznávaný guru společnosti Lean Startup, Ash Maurya, vám v deseti krocích napoví jak z myšlenky stvořit dokonalý produkt, který zákazníci budou chtít. Inspirující tipy, jak dosáhnout úspěchů podobně jako Apple.

Nevíte jak efektivně měřit, vyhodnocovat a optimalizovat své aktivity na sociálních sítích? V tom případě byste si neměli nechat ujít přednášku Elišky Hutníkové z H1.cz. V návaznosti na to navštivte Vojtu Ročka, s nímž zjistíte, jak měřit v penězích ROI svých aktivit na webu a sociálních sítích.

Štěpán Bechynský z lokální pobočky Microsoftu vám představí obchodní modely Windows 8 a pomůže vám s jejich využitím ve vaší firmě. Pokud vás zajímá blíže kontextová reklama a chtěli byste pomocí ní na webu vydělávat, Matěj Novák z Centrum holdings je tu pro vás.

 

Sociální interakce hýbou světem

Sociální sítě se staly etalonem současného desetiletí a zatím se nezdá, že by se jednalo o dočasný boom, který by měl brzy skončit. Pořadatelé se tedy inspirovali v tomto úspěšném konceptu a každý registrovaný účastník získá svoji unikátní elektronickou identitu. Ta vám poslouží ke snadné správě přednáškových bloků a primárně především pro plánování schůzek a navazování nových kontaktů.

Nikdy nebylo tak snadné domluvit si schůzku na oblíbeném meeting pointu vybaveným fontánami s kávou jako dnes při použití moderních technologií. Místo papírových vizitek, které vám dojdou ihned první den, pošlete partnerům vizitku elektronickou s informacemi, které vás přesně vystihují.

Uspořádejte Mini BarCamp, získejte zpětnou vazbu od svých kolegů a při troše štěstí najdete partnera, který vám dále pomůže s realizací vašeho plánu. Tím networking, na který je letošní WebExpo zaměřené, zdaleka nekončí. Navštivte největší IT událost roku a přesvědčte se sami. Již se na vaši účast těšíme!


Úvodní foto: © Torbz - Fotolia.com
Komentáře