WebExpo Prague 2012 se zaměří na vytváření příležitostí pro nová setkání

Ve dnech 20. - 22. 9. 2012 se v Praze již popáté uskuteční WebExpo Prague - největší IT konference ve Střední Evropě, zaměřená na setkávání webových vývojářů, webdesignerů, online marketérů, obchodníků a podnikatelů.

WebExpo Prague 2012 se zaměří na vytváření příležitostí pro nová setkání


WebexpoJedním z hlavních nosných myšlenek WebExpo Prague 2012 bude networking, jehož cílem bude setkávání lidí během konference, navazování nových kontaktů, získávání příležitostí a propojování lidí a jejich schopností. K tomu budou sloužit diskuse o proběhlých přednáškách, meeting pointy s fontánami kávy a také Mini Barcamp, který umožní návštěvníkům konference zorganizovat si vlastní přednášku nebo diskuzi.

Více informací o akci naleznete na stránkách akce http://webexpo.cz/praha2012/.

Networking bude na konferenci rozvíjen a podporován v rámci samostatného konceptu Networ_king, který umožní sbírat kontakty s WebExpo vizitkami, využívat vlastního systému na vyhledávání kontaktů a také pomůže účastníkům konference se prezentovat pomocí osobního profilu.

Akce se koná na půdě pražské Vysoké školy ekonomické. Zlatým hřebem letošního programu budou vystoupení řady zajímavých zahraničních řečníků. Z hlavních hvězd jsou to Ash Maurya (USA) - Lean Startup guru, Aarron Walter (USA) - User Experience Leader z Mailchimp, Ben Kamens (USA) - hlavní vývojář Khan Academy a Alistair Croll (USA) - zakladatel Solve of Interesting. Profily řečníků jsou k dispozici zde.

Hlavními partnery konference jsou Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, společnost Microsoft a společnost Seznam.cz. Mezi dlašími partnery figurují významné společnosti jako například Google, GoodData, Skype, GTS, H1.cz, FlexiBee, 42angels, Jan Melvil Publishing a Doubleshot.

Mezi mediálními partnery konference nechybí ani tituly ze stáje IDG: ComputerWorld, CIO Business World a PCWorld.cz.Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře