webMethods 9.0 od Software AG integrují big data s byznys procesy a cloudem

Software AG naplňuje svou strategii pro cloudy a big data představením nové verze webMethods 9.0, ve které kombinuje cloudy, sociální sítě, mobilní a big data technologie.

webMethods 9.0 od Software AG integrují big data s byznys procesy a cloudem


Software AG na konferenci ProcessWorld v Orlandu ohlásila novou verzi svého balíku webMethods. Ve verzi webMethods 9.0 dochází k rozšíření integrační vrstvy o správu big dat, která mohou pocházet z libovolného zdroje. Kombinací in-memory, cloudů, mobilních a sociálních technologií webMethods 9.0 umožní zákazníkům přístup k obrovským objemům dat a distribuci relevantních informací do kteréhokoli zařízení.

In-memory technologie pro Big Data

webMethods 9.0 jsou nyní provázány s in-memory technologiemi pro big data Terracotta. Technologie Terracotta, s více než jedním milionem nasazení a dvěma miliony vývojářů, přináší pro zákazníky webMethods možnosti škálování. webMethods 9.0 jsou podle tiskového prohlášení Software AG schopny pracovat s lokální nebo distribuovanou mezipamětí (cache), takže jsou celkově výkonnější a odolnější proti haváriím. webMethods 9.0 umí také zpracovávat velké XML dokumenty přímo v paměti, čímž se také zvyšuje výkonnost a snižuje nutnost náročného programování.

„Lidé chtějí mít přístup k datům okamžitě, což umožňují in-memory řešení. Objemy obchodních dat neustále rostou a organizace ve všech zemích i odvětvích musí čelit problémům při škálování své datové infrastruktury, aby s takovými objemy dokázaly efektivně pracovat,“ říká Nathaniel Rowe, analytik skupiny Aberdeen. „Náš výzkum v oblasti big dat ukázal, že organizace využívající in-memory computing byly schopny analyzovat obrovské objemy dat při nižší časové náročnosti v porovnání se svými konkurenty – byly rychlejší doslova o řád.“

Integrace aplikací v cloudu s IT infrastrukturou

Software AG si ve své strategii pro cloudové technologie vytyčila, že bude lídrem v nabídce řešení, které umožní volnou kombinování aplikací jak v cloudu, tak na vlastním zázemí (on-premise). webMethods CloudStreams je nový produkt, který umožní zákazníkům integrovat SaaS aplikace, jako je například Salesforce.com, s jinými SaaS aplikacemi nebo aplikacemi běžícími na vlastních prostředcích, a to při efektivní governanci takové integrace. Společně s jiným novým produktem webMethods Command Central budou mít zákazníci možnost nasazení a účelné správy prostředí hybridných cloudů ve své infrastruktuře.

Kritické mobilní aplikace

Nový balík nástrojů webMethods Mobile Suite nabízí vysokou míru zabezpečení pro interaktivní mobilní aplikace. Organizace mohou rychle sestavit a distribuovat mobilní aplikace, které poběží pouze autorizovaným uživatelům nebo na schválených zařízeních, čímž se zvyšuje prevence před potenciálním útokem. Zaměstnanci, zákazníci a obchodní partneři budou moci nyní bezpečně pracovat s podnikovými IT systémy prakticky odkudkoli.


Úvodní foto: © olly - Fotolia.com
Komentáře