WinStrom představil účetní a ekonomický systém FlexiBee

Pod názvem FlexiBee přivádí Winstrom na trh účetní a ekonomický systém, který je určen nejen pro operační systém Windows, ale i pro Mac OS X a Linux. Další předností tohoto systému je on-line řešení a vzdálený přístup, umožňující ovládat firemní účetnictví odkudkoliv.

WinStrom představil účetní a ekonomický systém FlexiBee


Až doposud byla nabídka účetních a ekonomických systémů omezena hlavně na operační systém Windows. Zastánci značky Apple či operačního systému Linux tak byli většinou nuceni mít ve firmě alespoň jedno PC s operačním systémem Windows, na kterém běžel účetní a ekonomický software. Zejména díky vzrůstající oblibě produktů značky Apple je příchod účetního a ekonomického systému FlexiBee důležitým průlomem. Tím, že je tento systém multiplatformní, poskytne ideální řešení nejen těm, kteří používají výhradně jiný operační systém než Windows, ale i těm, kteří používají více různých operačních systémů a potřebují sdílet data.

FlexiBee nabízí řešení jak pro konzervativní uživatele, tak pro ty, kteří vítají inovace. Kdo je zvyklý na dnes již standardní síťové řešení, může využít tuto formu instalace i u FlexiBee. Ti, kteří hledají inovace, uvítají možnost vzdáleného přístupu a ovládání účetního systému firmy například pomocí mobilního telefonu. Volně ke stažení je dokonce i speciální aplikace pro iPhone či Nexus One. Kdo potřebuje naprostou volnost a přístup k systému odkudkoliv, může si zvolit online řešení a mít celý systém na internetu. Dokonce nepotřebuje ani vlastní server, ani účetní, neboť FlexiBee nabízí i kompletní fullservice.

Ideálním řešením je FlexiBee zejména pro majitele e-shopů. Díky využití otevřeného rozhraní REST API je možné celý systém napojit na e-shop a vytvořit tak kompaktní a fungující systém.

Účetní a ekonomický systém FlexiBee je nástupcem systému WinStrom 10, který byl uveden na trh v roce 2008. Cena systému FlexiBee se pohybuje přibližně od 2 390,- do 22 900,-.

Komentáře