Xerox 7142MFP umožňuje velkoformátový tisk i skenování v barvě

Nové multifunkční zařízení Xerox 7142MFP nabízí kopírování, tisk i skenování dokumentů s délkou až 15 metrů.

Xerox 7142MFP umožňuje velkoformátový tisk i skenování v barvě


Xerox o své novince v tiskové zprávě prohlašuje, že nákladově příznivý tisk barevných dokumentů na multifunkci s označením 7142MFP ocení zejména architektonické kanceláře, strojírenské nebo stavební firmy, výrobní podniky i lokální poskytovatelé kopírovacích a reprografických služeb.

Xerox 7142MFP

Zařízení si poradí se skenováním nebo kopírováním dokumentů až do délky 15 metrů. Barevný 15palcový dotykový displej umožňuje ovládání multifunkce a využijete jej i pro zobrazení živého náhledu při skenování. S novou funkcí „Sure Scan“ lze měnit nastavení skenování přímo na zařízení, takže odpadá nutnost opravných skenů.

„Architekti, strojaři i soukromí poskytovatelé reprografických služeb ocení multifunkci Xerox 7142MFP pro tisk technických výkresů téměř neomezené velikost s plnými detaily a v barvě. Pokud již používají černobílou tiskárnu Xerox, potěší je i obdobné uživatelské rozhraní,“ uvedl Petr Trafina  ze společnosti Xerox Česká republika.

Multifunkce Xerox 7142MFP používá technologii inkoustové tiskové hlavy, s níž zvládá tisk na širokou paletu médií, včetně obyčejného neleštěného papíru. Řešení podporuje přímý tisk souborů používané v populárních CAD nebo grafických programech a díky svému výkonu podporuje i běh kompletních aplikací pro grafickou komunikaci.

Komentáře