Xerox DocuColor 8080 - řešení produkčního tisku

Nový digitální tiskový stroj Xerox DocuColor 8080 zvládá širokou škálu úloh, od tisku direct mailů, přes kalendáře až po publikace či další marketingové materiály.

Xerox DocuColor 8080 - řešení produkčního tisku


Xerox DocuColor 8080 se zaměřuje na tři oblasti:

-    Produkční aplikace, které zjednodušují většinu běžných tiskových úloh použitím předpřipravených šablon. Možnosti aplikací sahají od řazení úloh přes personalizaci až po předtiskové úpravy. Tím se zvyšuje počet úloh, které jsou tiskaři schopni na konkrétním stroji za jeden den provést. Aplikace jsou vybaveny softwarem z kolekce FreeFlow Digital Workflow a obsahují také uživatelskou podporu, která usnadňuje dosažení maximální efektivity.

-    Toner s nízkým leskem se hodí pro různé marketingové materiály. Nabízí hladký matný povrch, který zvýrazní barevné obrázky včetně stínů a světel. Při využití tohoto toneru je možné dosáhnout vzhledu blízkého ofsetovému tisku, což ocení jak grafičtí designéři, tak pracovníci marketingu.

-    Barevná přesnost, kterou stroj dosahuje díky sadě nástrojů ACQS, jejíž hlavní součástí je interní spektrofotometr, který načítá data přímo v tiskárně. ACQS poskytuje automatickou správu barev s minimálními požadavky na zásah uživatele. Díky tomu mohou tiskaři snadněji zpracovávat objemnější zakázky.

„Při navrhování Xerox DocuColor 8080 jsme se zaměřili na to, abychom umožnili našim zákazníkům produkovat více zakázek, snížit náklady a rozšířit jejich podnikání,“ řekl Eric Armour, president Graphic Communications Business Group ze společnosti Xerox.

Xerox DocuColor 8080 nabízí tři různé tiskové servery - Xerox, EFI Fiery nebo CREO. Díky tomu si mohou uživatelé vybrat ten, který se nejlépe hodí do jejich tiskového prostředí. Poskytovatelé tisku mohou podpořit své podnikání produkcí bookletů, kalendářů, obalů či skládaček s mnoha možnostmi řešení dokončování od společností Xerox, GBC nebo  Horizon.

Komentáře