Xerox nabízí nástroje pro mobilní tisk

Společnost Xerox představuje tři nástroje, které umožní tisk bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Xerox nabízí nástroje pro mobilní tisk


„Jednotliví pracovníci na cestách se od sebe dost liší, ale všichni, ať už jde o vedoucího, který si potřebuje na svém mobilním zařízení rychle projít prezentaci před setkáním s podřízenými, nebo například zaměstnance newyorské pobočky v pařížské centrále, ocení jednoduchou možnost tisku,“ uvedl Rick Dastin, prezident Enterprise Business Group společnosti Xerox.

Chytrý tisk na chytrých telefonech

Řešení Xeroxu pro mobilní tisk umožňuje uživatelům tisknout z jakéhokoli zařízení schopného odesílat e-maily bez nutnosti stahovat ovladače nebo aplikace. Uživatelé odešlou soubor, například dokument formátu Microsoft Word či Adobe PDF, v původním formátu e-mailem na zabezpečený server. V odpovědi přijde uživateli potvrzovací kód, na základě kterého si potom může dokument vyzvednout na multifunkčním zařízení podporujícím Xerox Extensible Interface Platform.

Vylepšeny byly údajně také oba nástroje Xerox Mobile Express a Global Print Drivers. Ty podle Xeroxu pomáhají pracovníkům na cestách tisknout z téměř jakékoli tiskárny nebo multifunkčního zařízení na síti bez ohledu na umístění nebo značku a snižují čas nezbytný pro správu ovladačů rozličných zařízení.

Nástroje Mobile Express a ovladače Global Print Drivers jsou zdarma ke stažení na adresách

http://www.office.xerox.com/software-solutions/mobile-printer-driver/enus.html a

http://www.office.xerox.com/software-solutions/global-printer-driver/enus.html

Komentáře