Začíná nový ročník SAS Business Academy

Společnost SAS Institute ČR zahajuje třetí ročník programu SAS Business Academy. Tato série školení, která je určená uživatelům nástrojů SAS, pokrývá oblasti Business Intelligence, Customer Intelligence, Data Quality a Fraud Management.

Začíná nový ročník SAS Business Academy


SAS Business Academy je rozdělena na čtyři dvoudenní cykly, které budou probíhat od poloviny května do konce června. Každé téma bude přednášet odborný konzultant společnosti SAS Institute ČR.

•    Školení na téma Business Intelligence, 14.–15. května 2012
•    Školení na téma Customer Intelligence, 28.–29. května 2012
•    Školení na téma Data Quality, 12.–13. června 2012
•    Školení na téma Fraud Management, termín bude upřesněn

V průběhu úvodního setkání se účastníci seznámí s aktuálními poznatky v oblasti Business Intelligence a s nejnovějšími pohledy na budování architektury řešení BI. Školení zaměřené na Customer Intelligence umožní účastníkům pochopit a řídit vztahy se zákazníky a spolu s tím i optimalizovat marketingové kampaně pro dosažení požadované účinnosti. Následující školení zaměřené na Fraud Management účastníkům poskytne pohled na problematiku interních a externích fraudů a představí konkrétní možnosti obrany. V průběhu posledního setkání se pozornost zaměří na Data Quality. Absolventi tohoto kurzu získají informace o prostředí pro zajištění kvality dat a budou mít všeobecný přehled o řízení kvality dat.

Více informací naleznete zde: www.sas.com/cz/ba


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com
Komentáře