Začleňte svůj e-shop do prostředí Aukro

Aukro certifikuje vybrané výrobce e-shopů. Díky novému modulu mohou jejich klienti propojit své e-shopy s Aukrem.

Začleňte svůj e-shop do prostředí Aukro


Aukro spolu s výrobci e-shopů vyvinulo certifikované řešení, které umožní propojení s obchodním portálem Aukro.cz. E-shopy tak mohou rozšířit svou uživatelskou základnu o 2,4 milionu zákazníků Aukra a veškerou nabídku spravovat prostřednictvím administrace svého internetového obchodu. Propojení pomocí Aukro certified e-commerce solution mohou jako první využít klienti e-shopů od poskytovatelů FastCentrik.cz, ShopCentrik.cz, Shoptet.cz, inShop.cz a Religis.cz.

Certifikovaného propojení mohou jako první využít přibližně tři tisícovky e-shopů běžících na Aukrem certifikovaných platformách. „Aukro představuje obchodní kanál, na kterém se každý den prodá 40 tisíc kusů zboží, a je nejnavštěvovanější komerční stránku českého internetu. Pro e-shopy, které se na něj nově připojí, to představuje významnou podnikatelskou příležitost,“ říká David Vychytil, ředitel obchodního portálu Aukro.cz, a dodává: „Pokud na nabídku zareaguje jen jedno procento našich uživatelů, znamená to pro prodejce poptávku od 24 000 nových nakupujících.“

Aukro tímto zahájilo oficiální projekt certifikace e-shop platforem, který je otevřený všem výrobcům e-shopů. Provozovatelům e-shopů je k dispozici konzultační tým, který jim zajistí veškerou technickou pomoc ze strany Aukra.  Další informace na www.certifikovane-eshopy.cz.


Úvodní foto: © Okea - Fotolia.com
Komentáře