Zakladatel YSoft Corporation je technologickým podnikatelem roku 2010

Zakladatel, spoluvlastník a generální ředitel firmy YSoft Corporation, a. s. Václav Muchna obdržel v únoru 2011 cenu Technologický podnikatel roku 2010 v České republice a Podnikatel roku 2010 Jihomoravského kraje.

Zakladatel YSoft Corporation je technologickým podnikatelem roku 2010


Václav Muchna převzal vítězné ocenění v pražském Paláci Žofín od prvního místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí ČR Karla Schwarzenberga a Magdaleny Souček, vedoucí partnerky firmy Ernst & Young, která soutěž v České republice vyhlašuje od roku 2000.

YSoft má pobočky na čtyřech kontinentech a svůj produkt YSoft SafeQ nabízí ve více než 70 zemích po celém světě. Vizí společnosti je vybudovat silnou globální  firmu se sídlem v České republice. YSoft silně expanduje na zahraniční trhy, nově mimo jiné do Ruska a Latinské Ameriky. Firma má celosvětově zhruba 120 zaměstnanců a výnos společnosti přesahuje 10 milionů USD.

Soutěž Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year) byla založena společností Ernst & Young ve Spojených státech amerických v roce 1986. Rozšířila se do řady zemí celého světa a v současné době se pravidelně vyhlašuje již v téměř 50 zemích na šesti kontinentech. Jejím cílem je ukázat veřejnosti osobní příklady na poli podnikání. Ty mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Soutěž Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná.

Komentáře