EMC Cloud Tiering Appliance umožní ukládání do vrstev ve veřejném cloudu

Společnost EMC Corporation oznámila dostupnost zařízení EMC Cloud Tiering Appliance, které dovoluje archivaci a využití vrstev (tiering) ve veřejných cloudech.

EMC Cloud Tiering Appliance umožní ukládání do vrstev ve veřejném cloudu


S využitím zařízení Cloud Tiering Appliance lze předávat starší, nestrukturovaná data do vrstev mimo úložné pole ve veřejném cloudu nebo archivním úložišti EMC. Díky strategii FLASH 1st se data ukládají v systému VNX na typ jednotky nejvhodnější co do nákladové efektivity a v rámci celého prostředí pak rovněž do vrstvy úložiště s nejvyšší nákladovou efektivitou, což podle tiskového prohlášení společnosti snižuje celkové náklady na vlastnictví.


Novinky


•    Zabezpečení: Integrované šifrování a technologie RSA pro správu klíčů chrání uložená data a snižuje rizika spojená s ukládáním dat ve veřejném cloudu.

•    Efektivita: Nová kompresní funkce uživatelům dovoluje optimalizovat využití kapacity sítě, což snižuje náklady a zlepšuje výkon při ukládání do vrstev ve veřejném cloudu.

•    Výběr a flexibilita: Vedle podpory rozsáhlého ekosystému Atmos zahrnujícího 40 poskytovatelů veřejných cloudů z více než 70 míst po celém světě nyní zařízení CTA přináší možnost ukládat do vrstev ve veřejném cloudu Amazon S3.

•    Škálovatelnost: Zařízení CTA dovoluje uložit do vrstev až 500 milionů souborů na jedno zařízení či virtuální prostředí, což představuje nárůst o 100 % oproti předchozí verzi.


Úvodní foto: IDG
Komentáře