Závody IT profesionálů na horských kolech odstartují 5. září

Čtvrtý ročník letního závodu jednotlivců i firemních týmů z IT branže na horských kolech Exact ITchallenge a Avnet Team Challenge se uskuteční v neděli 5. září v Benicích u Benešova.

Závody IT profesionálů na horských kolech odstartují 5. září


Start proběhne ve stylovém hřebčíně Favory, který se nachází uprostřed malebné přírody mezi Konopištěm a Prahou. Letos se závody IT challenge jedou jako součást závodu Okoloprahy, který patří do série Cyklomaraton Tour 2010.

 

Závodníci si poprvé budou moci vybrat ze dvou tratí – 25 a 50 kilometrů. Nebudou chybět kopečky ani krásné výhledy na zámek Konopiště. „Kdo si myslí, že jsou Benice takřka na rovině, bude příjemně překvapen velmi pěknou tratí v členitém terénu,“ řekl pořadatel závodu Otta Matoušek. Další podrobnosti o závodu, doprovodném programu i o cenách pro vítěze budou postupně odkrývány na oficiálním webu Exact ITchallenge – www.itchallenge.cz.

Protože zvolený termín 5. září je nedělní, připravují organizátoři doprovodný program i na sobotu. „Kdo přijede dříve, může si v sobotu užít vyjížďky na koních, testování horských kol, poslechnout si živou hudbu a zúčastnit se večerního grilování. V neděli bude připraven závod i pro děti,“ uzavřel Otta Matoušek.

Generálním partnerem ITchallenge je společnost Exact, hlavním partnerem týmové části závodů pak společnost Avnet.

Komentáře