Zdeněk Pilz se stane novým ředitelem ArbesTechnologies

Generálním ředitelem společnosti ArbesTechnologies se k 1. září 2012 stane Zdeněk Pilz, který dříve působil na pozici ředitele společnosti Oracle Czech.

Zdeněk Pilz se stane novým ředitelem ArbesTechnologies


Zdeněk PilzZdeněk Pilz se ve společnosti Oracle Czech zasloužil především o integraci společnosti Sun Microsystems a nastavení nových obchodních procesů v oblasti prodeje komplexních softwarových a hardwarových řešení. Před příchodem do Oracle Czech působil 12 let v Sun Microsystems, kde od roku 2004 zastával post generálního ředitele pro Českou republiku.

Před nástupem do společnosti Sun Microsystems pracoval Zdeněk Pilz téměř 4 roky v IBM, svoje působení v IT průmyslu zahájil v Software602. Do společnosti ArbesTechnologies nastupuje Zdeněk Pilz s plány expanze do nových oblastí. Kromě rozšíření portfolia stávajících produktů a služeb se hodlá etablovat i v dalších segmentech trhu.

„Jsem přesvědčený, že společnost Arbes Technologies a její tým má velmi dobrý potenciál být významným hráčem na trhu IT. Ve své nové pozici bych chtěl navázat na úspěchy mých kolegů z posledních let a přispět svými zkušenostmi k tomu, aby se pozice ARBES Technologies dále upevnila v tradičních segmentech trhu a dynamicky rozvíjela v nových oblastech a trzích,“ uvedl Zdeněk Pilz, nastupující ředitel společnosti ArbesTechnologies.

Prozatímní ředitel Jiří Žůrek bude nadále působit v pozici finančního ředitele a jednatele společnosti Arbes Technologies.

Zdeněk Pilz vystudoval Fakultu strojní ČVUT v Praze. Je místopředsedou představenstva ICT unie (dříve SPIS), současně je zapojen v dalších aktivitách jako je Americká obchodní komora, Prague Business Club a nadace Srdce na dlani. Je ženatý, má tři dcery, mezi jeho záliby patří volejbal, tenis, golf, lyžování a motocyklový Trial.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře