Ze Slovenska do Čech

Společnost Oracle Czech jmenovala nového marketingového ředitele, Ondreje Holuba, který bude zodpovědný za marketingové aktivity firmy v České republice a na Slovensku.

Ze Slovenska do Čech


Společnost Oracle Czech jmenovala nového marketingového ředitele, Ondreje Holuba, který bude zodpovědný za marketingové aktivity firmy v České republice a na Slovensku.Ondrej Holub ve své funkci nahradil Pavlínu Mourečkovou, která danou funkci zastávala od roku 1999. Během jejího působení česká pobočka společnosti Oracle získala velmi silnou pozici na českém trhu a dostala se do podvědomí široké a odborné veřejnosti.

Ondrej Holub, narozený roku 1975, vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě se specializací na marketing. Již během studia pracoval v Radiu Ragtime jako Account Manager, připravoval reklamní kampaně pro klienty a spolupracoval na přípravě reklamních aktivit rádia. V listopadu roku 1997 nastoupil do slovenské pobočky společnosti Oracle do oddělení marketingu jako marketingový asistent a po úspěšném ukončení studia byl v září 1998 jmenován marketingovým managerem Oracle na Slovensku. Zde zodpovídal za lokální marketingové kampaně a komunikaci s médii.
Během svého působení ve slovenské pobočce získal cenné zkušenosti a praxi k výkonu jeho nové pozice. Ondrej Holub mluví anglicky, německy a rusky. Mezi jeho koníčky patří rodina, literatura, hudba a rekreační cyklistika. Je ženatý a má dvě děti.

Komentáře