Zemřel Radim Hradílek, generální ředitel Logica

Podle informací serveru iDnes, které nám byly potvrzeny z dalších zdrojů zemřel o víkendu při automobilové nehodě Radim Hradílek (43), generální ředitel společnosti Logica.

Zemřel Radim Hradílek, generální ředitel Logica


Podle serveru iDnes se tak stalo na Vyškovsku během jeho cesty z Ostravy zpět do Prahy.  "Jeho vůz se střetl s nákladním autem, které podle předběžných informací mělo vyjet do protisměru," uvádí iDnes. Radim Hradílek nastoupil na pozici generálního ředitele společnosti Logica před šesti měsíci - v prosinci 2008 - ze své předchozí pozice ve společnosti IBM.

Radim Hradílek absolvoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Technické univerzitě v Ostravě. Před příchodem do společnosti Logica působil na několika pozicích v IBM, naposledy jako Partner a Public Sector Leader divize Global Business Services pro region CEMAAS (střední Evropa, blízký Východ, Afrika, Rakousko a Švýcarsko). Své bohaté profesní zkušenosti získal i během mnohaletého působení ve společnostech PricewaterhouseCoopers Česká republika či Andersen Consulting.

Ve společnosti Logica usiloval o posílení jejího postavení jako jednoho z předních globálních dodvatelů IT služeb. Logica si pod jeho vedením stanovila na českém trhu i v současné makroekonomické situaci náročné cíle.

 

Komentáře