ZKD Sušice nasazuje Řízený sklad od CCV Informační systémy

Nové logistické centrum, ve kterém bude systém nasazen, bude zásobovat více než 400 prodejen potravinářským sortimentem a zbožím denní potřeby

ZKD Sušice nasazuje Řízený sklad od CCV Informační systémy


Západočeské konzumní družstvo (ZKD) Sušice, člen skupiny COOP, si ve výběrovém řízení pro implementaci nového informačního systému na řízení svého logistického centra vybralo společnost CCV Informační systémy, která uspěla se svým specializovaným oborovým řešením CCV Řízený sklad. Toto řešení pro řízení skladového hospodářství (WMS – Warehouse Management System) je založené na platformě Microsoft Dynamics.

Hlavními přínosy řešení CCV Řízený sklad je využití on-line komunikujících radiofrekvenčních terminálů pro automatizovanou identifikaci EAN kódů zboží a pokrytí veškerých procesů skladové logistiky se schopností automatického zaznamenávání a řízení všech skladových operací. Využitím terminálů zároveň dochází k odstranění papírového oběhu dokladů pro skladové pohyby zboží, což umožní odbourat náklady spojené s tiskem příkazů vychystání a podobně.

Nové logistické centrum bude zásobovat více než 400 prodejen potravinářským sortimentem a zbožím denní potřeby.

ZKD Sušice provozuje celkem 123 prodejen rychloobrátkového zboží pod značkami COOP Tuty, COOP Tip, COOP Diskont, COOP Konzum a dva velkoobchodní sklady v Sušici a v Kolinci. V roce 2009 dosáhlo obratu téměř 1,5 miliardy korun a zaměstnávalo 633 osob, patří tak mezi 3 nejsilnější družstva na českém retailovém trhu.

Komentáře