ZlatéStránky.cz s 3D funkcemi předběhly i Google Street View

Společnost Mediatel oznámila spuštění nové generace on-line řešení Zlatých Stránek na www.zlatestranky.cz. ZlatéStránky.cz, které mají jednu z největších databází kontaktů na firmy a osoby v České republice, nyní budou nabízet nové, unikátní aplikace jako jsou 3D Návštěvy měst, obchodních center, obchodů a restaurací a mnoho dalších, na českém trhu nových, funkcí.

ZlatéStránky.cz s 3D funkcemi předběhly i Google Street View


Unikátní aplikací, s níž jsou u nás nové ZlatéStránky.cz jako první na trhu, jsou 3D Návštěvy (známé také pod názvem „Street Views"). Aplikace umožňuje uživatelům prohlížet si panoramaticky nejen ulice v centrech měst, ale i virtuálně navštívit obchody, restaurace a jiné objekty podél pokrytých ulic.

Firmám zase umožňuje pozvat zákazníky prostřednictvím internetu z pohodlí jejich domova nebo kanceláře do své provozovny, přiblížit jim její atmosféru a získat si jejich pozornost. Jedním z prvních zákazníků Mediatelu využívajících tuto aplikaci je například nákupní centrum Palladium v Praze. V současnosti jsou aplikací 3D Návštěvy v České republice pokryta centra Prahy a Brna, Českých Budějovic, Plzně a Olomouce. Cílem společnosti Mediatel je rozšířit pokrytí na co největší počet měst.

Společnost Mediatel je součástí mezinárodní skupiny European Directories. Díky tomu mohou uživatelé v rámci aplikace přímo z českých Zlatých Stránek zavítat i do měst dalších zemí, jako je Rakousko, Polsko, Slovensko, Dánsko, Holandsko a další. Stejně tak turisté cestující do České republiky jistě uvítají možnost využívat službu, na kterou jsou již zvyklí, i pro své návštěvy v České republiky.

 

Mezi další nové funkce, které ZlatéStránky.cz přináší, patří:

  • Funkce Rádius - hledání kontaktu s využitím vzdálenosti od zadané adresy. Umožňuje snadno najít např. všechny obchody s elektronikou do 5 km včetně vyznačení jejich polohy na mapě.
  • Mapy a plánovač tras - ZlatéStránky.cz poprvé přicházejí i s vlastním mapovým řešením, které je navíc doplněno plánovačem tras. Mapy vynikají svojí intuitivností, jednoduchým používáním a dále pokročilými dynamickými prvky při zobrazování výsledků.
  • Moje záložky - jednoduše si lze vytvořit vlastní uživatelský účet a personalizovat svoji stránku. Uživatel si pak může uložit výsledky hledání včetně míst na mapě a kdykoliv se k nim vrátit. Navíc získá možnost zapojit se do hodnocení firem na základě svých zkušeností a psát komentáře, které sdílí s ostatními uživateli.
  • Pokročilé filtrování - pomocí mnoha různých filtrů a řazení, např. podle místa, rubriky, názvu, otevírací doby nebo vzdálenosti, se maximalizuje pravděpodobnost nalezení pouze užitečných kontaktů.
  • Interaktivita - jakýkoliv nalezený kontakt lze zaslat na mobilní telefon, e-mail, uložit do Outlooku nebo do Mých záložek (viz výše).
  • Porovnávání záznamů - libovolně vybrané kontakty je možné mezi sebou porovnávat obdobným způsobem, jako když se srovnávají produkty v e-shopech.

 

 

Komentáře