Změny v managementu společnosti Capgemini

Společnost Capgemini, jeden ze světových poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu, oznámila změny v managementu společnosti.

Změny v managementu společnosti Capgemini


Martin Eldracher dočasně zastává od 1. 6. 2010 funkci generálního ředitele. Vedení společnosti převzal od Michala Kavale, který se po své úspěšné 15-ti leté dráze v IT oblasti rozhodl zaměřit na projekty navazující na jeho vzdělání, které absolvoval na Fakultě Technické Kybernetiky. Klíčovou rolí Martina Eldrachera, který od ledna 2010 zastává ve společnosti pozici CEO pro oblast východní Evropy, je vytvoření stabilního manažerského týmu. Od roku 2004 působil v Capgemini sd&m jako více prezident společnosti a současně jako její IT ředitel. Martin Eldracher získal doktorát na technické universitě v Mnichově.

Ve volném čase si nejlépe odpočine ve společnosti rodiny a svých přátel. Rád si vyrazí na brusle či jogging.

 

Martin Holub byl jmenován obchodním a marketingovým ředitelem a současně členem Executive board. S jeho nástupem je spojeno posílení pozice společnosti Capgemini ve finančním sektoru a expanze do dalších sektorů, především do oblasti veřejné správy a telekomunikací. Martin Holub získal své dovednosti a profesní znalosti ve významných mezinárodních společnostech,  především v IBM.

Rád tráví čas s rodinou a mezi jeho koníčky patří zejména golf.

Komentáře