Změny ve vrcholovém managementu CTY Group

Jedna z nejvýznamnějších investičních skupin v Česku, společnost CTY Group v uplynulých dnech provedla změny na dvou klíčových postech v managementu skupiny.

Změny ve vrcholovém managementu CTY Group


Novým předsedou představenstva a ředitelem investiční skupiny CTY Group se od 7. 9. 2009 stal Ondrej Oravec (45). Absolvent Fakulty elektrotechnické ČVUT pochází z Košic. Dříve pracoval na vedoucích pozicích v renomovaných společnostech IKEA, PepsiCo, Whirlpool a Thorn. Ondrej Oravec hovoří plynně anglicky, rusky, maďarsky a slovensky. Ve volném čase se věnuje cestování a sportu.

 

 

 

 

Od 14. 9. 2009 zastává pozici finančního ředitele pro portfolio nemovitostí společnosti CTY Group Juraj Vronka (47). Je původem z Martina a absolventem Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích. V minulosti působil řadu let na pozici personálního a finančního ředitele ve společnosti Porcela Plus. Do CTY Group nastupuje s cílem posílit ekonomické a finanční řízení širokého nemovitostního portfolia skupiny. Juraj Vronka hovoří anglicky, rusky a slovensky. Ve volném čase se věnuje speleologii a turistice.

 

Komentáře