Značka O2 slaví pět let na českém trhu

Společnost Telefónica Czech Republic slaví své půlkulaté narozeniny.

Značka O2 slaví pět let na českém trhu


Před pěti lety se společnost Telefónica představila celému českému trhu prostřednictvím nové značky O2, bublinek a modré barvy. Společnost Telefónica Czech Republic patří do  skupiny Telefónica, která disponuje celkovým počtem více jak 295 mil. zákazníků.

„Za uplynulých pět let naše společnost prošla velkou změnou a vývojem. Pracuji s týmem lidí, který přináší skutečnou hodnotu zákazníkům i akcionářům. Díky práci našich zaměstnanců jsme dokázali zvýšit pokrytí a zrychlit internet, uvedli jsme zajímavé produkty a otevřeli jsme pobočku na Slovensku, kde jsme letos dosáhli jednoho miliónů zákazníků,“ říká Luis Malvido, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

Podle žebříčku Czech TOP 100 je společnost Telefónica Czech Republic  8. nejvýznamnější firmou v České republice. Na konci června využívalo služeb společnosti Telefónica Czech Republic bezmála 7 milionu zákazníků. Celkový počet mobilních zákazníků dosáhl k 30. červnu 2011 výše 4 869 tisíc a celkový počet pevných linek 1 611 tisíc. Počet zákazníků vysokorychlostního internetu xDSL dosáhl na konci června 841 tisíc. Rychlé mobilní datové přenosy od O2 používá 1, 3 milionu zákazníků.

Komentáře