Znáte tajemství úspěšné BI?

Znáte tajemství úspěšné BI?


Praha se stala další zastávkou rozsáhlé celoevropské roadshow věnované tématu Business Intelligence (BI).

To 20. února uspořádala IDC, mezinárodní analytická a poradenská společnost patřící IDG, za partnerské spolupráce IBM Česká republika a Sybase Software.
Na konferenci s názvem „Discover the Secrets of Successful Business Intelligence“ byly představeny netradiční přístupy k operativní Business Inteligence (BI), datawarehousingu a řízení podnikové výkonnosti.

Business Intelligence hraje významnou roli v otázce konkurenceschopnosti společnosti, přesto se však řada firem potýká s jejím nesprávným využitím. Akce se soustředila na témata z klíčových oblastí jako jsou rozsah projektu, nároky na shromažďování požadavků, citlivost na změny, flexibilita a výkonnost.

Thomas Vavra, programový ředitel pro IT trhy a software v IDC CEMA, uvedl přítomné do problematiky úspěšné business intelligence a využití výhod BI v rámci celé společnosti, Jiří Ptáček, BI Business Development Manager ze Sybase Software, na něj navázal s řešeními End to End Business Intelligence, která nabízí jeho firma a cyklus zakončili Milan Král z IBM Česká republika, který představil trendy v technologii unixových serverů a Vince Neale ze Sybase EMEA, který pohovořil o faktorech úspěšnosti a zkušenostech s BI projektem v EMI Music Group.


Vysvětlení pojmu Business Inteligence a další informace o jejím nasazení najdete v rubrice Co je co zde.

Komentáře