Společnost Zentity vyvinula mobilní aplikaci pro banku Zuno

Banka Zuno představila novou aplikaci Mobile banking, kterou pro ni vyvinula společnost Zentity.

Společnost Zentity vyvinula mobilní aplikaci pro banku Zuno


Vedle standardních funkcí, jako jsou přehled plateb či zadání příkazu, se aplikace pochlubí některými prvky, které má údajně jako první v České republice a na Slovensku. Vyhledávání pobočky, bankomatu jakékoliv banky nebo pošty pomocí augmentované reality umožňuje doplnění přímého pohledu na okolí přes obrazovku o digitální informace vzdálenosti a směru. Další inovací je skener faktur a složenek, kdy aplikace pomocí OCR vyfotí fakturu či složenku, identifikuje potřebné údaje a automaticky vyplní příkaz k úhradě. Uživatelé si mohou přes aplikaci zažádat o založení účtu nebo spravovat termínované platby.

Aplikaci je možné využít u telefonů se systémem iOS 4 a vyšším a Android 2.2 a vyšším. Zuno Mobile banking je lokalizována pro český a slovenský trh, což znamená, že uvádí místní měnový kurz, úrokové sazby či novinky. Aplikaci v dané zemi lze v nastavení změnit na českou, slovenskou a anglickou verzi.

První aktivace aplikace probíhá pomocí SMS kódu. Následně dojde ke spárování zařízení, účtu a serveru banky. Do mobilního bankovnictví se lze přihlásit pouze z jednoho přístroje, a to po vložení PIN kódu, který si uživatel sám zvolí při prvotní aktivaci.


Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com
Komentáře