Rozmach mobilních technologií pomáhá malým firmám přiblížit se velkým konkurentům - 2

Jednoduchost mobilních technologií zpřístupňuje malým a středně velkým firmám (SMB) nástroje, které by si kvůli ceně a nedostupnosti nemohly před pár lety dovolit.

Rozmach mobilních technologií pomáhá malým firmám přiblížit se velkým konkurentům


Malé firmy by měly lépe analyzovat potřeby svých zaměstnanců a přesně určit, jaké byznys aplikace mohou celkově zefektivnit práci. Firemních aplikací je dnes nepřeberné množství a ty lepší z nich jsou samozřejmě placené. Malé organizace by zkrátka měly více dbát na unifikaci a vhodný předvýběr firemních aplikací, které nejlépe vyhovují dané branži. Je to lepší řešení, než když si zaměstnanec stáhne mnoho neefektivních aplikací sám.

Možná některým podnikům potrvá delší dobu, než úspěšně implementují vhodné MDM strategie do firemních procesů, ale nejdůležitější je, že většina z nich rozpoznala obrovskou sílu a důležitost mobilních technologií pro podnikání. Smartphony a tablety jsou běžným vybavením zaměstnanců většiny firem; podle výzkumu CDW navíc IT manažeři předpokládají, že se v příštím roce počet těchto zařízení zdvojnásobí.

Jedna věc je jistá. Mobilní technologie dává malým firmám příležitost dělat více práce za kratší dobu, a přibližuje je tak k jejich velkým konkurentům.

Úvodní foto: © violetkaipa - Fotolia.com
Komentáře