Jak efektivně chránit svá firemní data

Podnikatelské starty se často pojí s chybami, kterým se dá jednoduše předejít. Je ale důležité si hned na začátku říct, co všechno chcete zařídit a řídit sami a na co je výhodnější si platit odborníky. Pokud jde o bezpečnost, je vhodné se s odborníky alespoň poradit. Níže vám dáme základní podklady pro to, abyste se dokázali správně ptát a získali základní přehled.

Jak efektivně chránit svá firemní data


Jak vše propojit?

Základem prakticky každého podnikání je v současné době stabilní a spolehlivá IT báze. Abyste poskytovali ojedinělé služby a zákaznickou podporu, potřebujete rychlý internet a přístup k datům odkudkoli a v jakoukoli dobu.

Pražská ICT společnost Casablanca poskytuje kvalitní SLA služby, používá technologie od renomovaných výrobců jako Cisco, Huawei nebo HP a zajišťuje připojení k internetu pro firmy v kapacitách od jednotek megabitů až do několika gigabitů, podle potřeb a velikosti jednotlivého podniku.

Prostřednictvím své rozsáhlé sítě propojí všechny prostory, jež v rámci vašeho podnikání využíváte, od kanceláří, přes sklady, až po domácí pracovnu. Reflektuje přitom dobu častějších kybernetických útoků a připojení, které poskytuje, je chráněné před DDos útoky i dalšími hrozbami.

Mít vlastní IT oddělení?

Vlastní IT oddělení má samozřejmě mnoho výhod ve flexibilitě a integraci procesů ve firmě, z hlediska jeho budování, školení jeho pracovníků a udržování jej, se ale vyplatí jen opravdu velkým firmám. Pokud si vyberete správného poskytovatele, budete mít v rámci vaší firmy k dispozici stejně kvalitní služby, ale ušetří vám to mnoho nákladů a chyb, kterých byste se pravděpodobně jinak dopustili.

Casablanca nabízí svým zákazníkům prakticky všechny základní služby internetových komunikačních technologií od připojení k internetu, přes datacentrum, až po cloud i VOIP a nonstop servis se zákaznickou podporou. Své procesy jim do rukou svěřily nejrůznější společnosti, od cestovních kanceláří jako je CK Alexandria, přes poskytovatele benefitů Edenred, až po obchodní centrum Chodov nebo české studio herního vývoje Bohemia Interactive, otevřely si tak možnosti rychlejšího rozvoje a zaměření se na jádro svého podnikání.

A s kým se tedy poradit? Doporučujeme oslovit odborníky z firmy Casablanca INT, jsou milí, ochotní a vyznají se. Po kliknutí na následující odkaz se dostanete na jejich kontaktní stránku na webu casablanca.cz.


Úvodní foto: Casablanca INT
Komentáře