Veletrh IT bezpečnosti it-sa 2018 se blíží

Veletrh it-sa patří celosvětově mezi nejvýznamnější akce z oblasti IT security. V Evropě prakticky nemá konkurenci a představuje návštěvníkům nejširší nabídku bezpečnostních produktů a služeb, a to včetně oblastí jako jsou fyzická ochrana, výzkum nebo konzultační služby.

Veletrh IT bezpečnosti it-sa 2018 se blíží


V roce 2017 se veletrhu zúčastnilo 12.780 odborných návštěvníků, kteří mohli shlédnout prezentace 630 vystavovatelů. Zájem vytrvale roste, a tak v letošním roce se opět očekávají čísla vyšší. Na programu budou i odborná fóra, která budou zahrnovat prezentace a diskusní panely a kde experti poukáží na aktuální bezpečnostní problémy, které se vztahují ke správě a k technologiím. 

To vše činí veletrh it-sa klíčovým místem nejen pro setkání všech IT specialistů, zaměřených na oblast bezpečnosti, ale také manažerů s rozhodujícími pravomocemi, kteří a přímo či nepřímo nesou odpovědnost za bezpečnost informačních technologií. Součásti veletrhu je také odborný kongres (Congress@it-sa), kde specialisté mohou rozšířit své know-how.

It-sa 2018 se koná ve dnech 9.-11. října 2018 na výstavišti v Norimberku, je tedy v „dojezdové vzdálenosti“ i pro návštěvníky z České republiky.

it-sa


Úvodní foto: it-sa


Komentáře