Big Data Suite pro efektivní práci s velkými objemy dat

První „mega sada“ nástrojů pro zpracování velkých objemů dat usnadňuje a zjednodušuje používání datové platformy Pivotal Hadoop, relační databáze MPP a transakční databáze v paměti.

Big Data Suite pro efektivní práci s velkými objemy dat


Pod názvem Pivotal Big Data Suite se představila sada softwaru, podpory a aktualizační údržby ve formě ročního předplatného. Tato sada obsahuje produkty Pivotal Greenplum Database, Pivotal GemFire, Pivotal SQLFire, Pivotal GemFire XD, Pivotal HAWQ a Pivotal HD a tvoří flexibilní nabídku produktů pro rychlé zpracování velkých objemů dat.

Založeno na otevřené platformě Hadoop

Při aktuálních potřebách podniků spravovat, ukládat a analyzovat obrovské objemy dat se Apache Hadoop ukazuje jako hlavní nástroj, který je stále více využíván společnostmi po celém světě jako jádro řešení pro správu velkých dat.

Vzhledem k rychlému rozšiřování požadavků na datová úložiště na bázi Hadoop se tradiční softwarové modely založené na spotřebě prostředků jeví jako významné, nákladné překážky bránící úspěchu podniků na poli big data. Proto společnost Pivotal nabízí vlastní podnikovou distribuci Hadoop, kterou je Pivotal HD.

Podpora podnikání založeného na datech a využití cloud computingu

Data jsou základem fungování každé společnosti, prostředkem k nalézání odpovědí na nejdůležitější otázky související s podnikáním a základem pro vznik nové třídy aplikací, které dokáží lépe sloužit potřebám zákazníků. Společnost Pivotal prostřednictvím všech svých produktů a služeb včetně sady Pivotal Big Data Suite, řešení Pivotal One jako světově první multicloudové podnikové platformy poskytované jako služba a dynamického vývojářského oddělení Pivotal Labs vytvořila mimořádně zajímavou nabídku, která zákazníkům umožňuje nastoupit cestu transformace a využívat přínosů cloudové éry.

Společnost Pivotal usiluje o rozvoj open source projektů a otevřených standardů. Nedávno představila Pivotal One, první ucelenou vícecloudovou službu typu PaaS pro podniky. Zároveň je Pivotal předním poskytovatelem aplikací a softwaru pro datovou infrastrukturu, služeb pro dynamický vývoj a poradenství v oboru analýzy dat.

Čtěte také:
→ Hadoop míří na superpočítače Cray
Supercomputingová firma Cray vydala nové balíčky, které umožní instalovat Hadoop na stroje XC30.
→ K dispozici je bezplatný EMC Hadoop Starter Kit 2.0
Nové řešení Hadoop Starter Kit 2.0 snižuje cenovou a časovou náročnost nasazení úložiště EMC Isilon Scale-Out NAS.

G+


Úvodní foto: © tashatuvango - Fotolia.com
Komentáře