Případová studie roku 2009

Redakce CIO Business World vyhlásila 4. ročník soutěže o nejlepší případovou studii roku. Cílem soutěže je už tradičně poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích komerční sféry i státní správě a samosprávě na domácí půdě i v zahraničí.

Případová studie roku 2009


Soutěžit by měly zejména studie projektů z oblasti IT a informačních systémů v podnicích a institucích jejichž realizace začala, skončila či probíhala v průběhu roku 2008 či 2009.

Všechny přihlášené případové studie budou už tradičně zveřejněny v zářijovém čísle měsíčníku CIO Business World a posléze budou k dispozici ke stažení ve formě PDF souboru také zde, na webu CIO Business World.

Přihlášené případové studie bude po jejich otištění hodnotit odborná komise složená ze zástupců akademické obce (VŠE, ČAV, ČVUT), CIO (CACIO) a odborníků na ICT ve státní správě (SPIS). Jedním hlasem se v komisi podílí také redakce CIO Business World.

Velde hlavního vítěze (největší počet bodů celkem), budou vyhlášeny vítězné studie v odvětvovích kategoriích. Další ocenění budou udělena v kategorích dle hodnotících kritérií (viz níže) a ve speciálních kategoriích „cena za grafické a obsahové zpracování PS“ (uděluje redakce CIO BW) a cena čtenářů (internetové/e-mailové hlasování).

Případové studie budou hodnoceny dle následujících kritérií:

·         technologický přínos

·         finanční přínos

·         inovativnost

·         business přínos

·         uživatelský přínos

 

Vítězné případové studie budou vyhlášeny na slavnostním večeru v závěru roku 2009 (termín bude upřesněn) a v CIO Business World 12/2009.

 

 

PDF s případovými studiemi které se účastnily předchozího ročníku naleznete zde.

Komentáře