Content a Document Management: Nezačínejte pořád od začátku

V případě Enterprise Content Managementu nejde pouze o finanční, technické a lidské zdroje, ale především o data,která bude potřeba využívat za rok,za pět let, ale i za několik desítek let. Proto je třeba věnovat velkou pozornost nejen výběru samotné technologie, ale i návrhu řešení a zejména návrhu datových struktur. Není žádoucí, aby s každým novým požadavkem na funkčnost, zpracovávané dokumenty nebo například na změny v legislativě bylo třeba začít od začátku.

Content a Document Management: Nezačínejte pořád od začátku


V případě Enterprise Content Managementu nejde pouze o finanční, technické a lidské zdroje, ale především o data,která bude potřeba využívat za rok,za pět let, ale i za několik desítek let. Proto je třeba věnovat velkou pozornost nejen výběru samotné technologie, ale i návrhu řešení a zejména návrhu datových struktur. Není žádoucí, aby s každým novým požadavkem na funkčnost, zpracovávané dokumenty nebo například na změny v legislativě bylo třeba začít od začátku.Celý materiál si můžete stáhnout zde (PDF, 450 KB).


Výše uvedený dokument je ve formátu PDF. Ke čtení proto potřebujete program Adobe Acrobat Reader. Pokud ho nemáte nainstalován, jeho volnou verzi si stáhnete zde.

Komentáře