ČS internet banking nabízí nové funkce

Klienti České spořitelny mohou nyní v internetovém bankovnictví využívat několika novinek a vylepšených funkcí. Například přes internet posílat expresní platbu do zahraničí nebo odblokovat heslo pro službu Servis 24 Internetbanking přes automatickou hlasovou službu telefonního bankovnictví.

ČS internet banking nabízí nové funkce


Klienti České spořitelny mohou nyní v internetovém bankovnictví spořitelny využívat několika novinek a vylepšených funkčností. Například přes internet posílat expresní platbu do zahraničí nebo odblokovat heslo pro službu Servis 24 Internetbanking přes automatickou hlasovou službu telefonního bankovnictví.

Přehled produktů má nové členění a vzhled, upraven je také přehled zadaných transakcí, pole pro zadávání telefonních čísel je rozšířeno o jedno pro zadání předvolby do zahraničí. Další novinky jsou v pilotním provozu, klientům je Česká spořitelna zpřístupní na konci ledna 2008.

Po skončení pilotní fáze na konci ledna Česká spořitelna klientům umožní třeba nahlížet na kartové účty, a mít tak detailní přehled o transakcích platebními kartami či aktuální výši limitů pro výběr z bankomatů a pro platby u obchodníků. Zjistí také typ sjednaného pojištění ke kartě nebo výši nejbližší splátky u své kreditní karty.

Komentáře