MCI investuje do Geewa

Fond MCI Managemen dokončil svou třetí investici na českém trhu. MCI přislíbilo poskytnout celkem 1,15 milionu eur společnosti Geewa provozující komunitní herní portály. Investice je určena na financování expanze společnosti Geewa na další trhy a na růst jejích stávajících aktivit.

MCI investuje do Geewa


Fond MCI Management dokončil svou třetí investici na českém trhu. MCI přislíbilo poskytnout celkem 1,15 milionu eur společnosti Geewa provozující komunitní herní portály. Investice je určena na financování expanze společnosti Geewa na další trhy a na růst jejích stávajících aktivit.

Geewa provozuje komunitní online platformu „oddechových“ her („casual games“), které hrají hráči vždy proti sobě (multiplayer). Geewa spustila svou platformu v říjnu 2005, ve spolupráci se společností Atlas.cz. Brzy poté byly pak spuštěny další partnerské portály včetně stránek www.Hry.cz (ve spolupráci s portálem Seznam.cz). Geewa provozuje své hry také ve spolupráci s telekomunikační společností Telefónica O2, a v roce 2007 spustila ve spolupráci s TV Markíza také partnerský portál na Slovensku.

Komentáře