Business Process Management: Procesy všude kolem nás

Popis životního cyklu projektu najdeme v metodikách téměř každé společnosti, která se zabývá dodávkami projektů i na mnoha internetových stránkách věnovaných projektovému řízením. Tyto cykly jsou si podobné jako vejce vejci. Následující článek si neklade za cíl ukázat nějaký „nový životní cyklus“, který by překonal všechny předchozí,ale chce poukázat na některé předprojektové a poprojektové vazbu na projekt.

Business Process Management: Procesy všude kolem nás


Popis životního cyklu projektu najdeme v metodikách téměř každé společnosti, která se zabývá dodávkami projektů i na mnoha internetových stránkách věnovaných projektovému řízením. Tyto cykly jsou si podobné jako vejce vejci. Následující článek si neklade za cíl ukázat nějaký „nový životní cyklus“, který by překonal všechny předchozí,ale chce poukázat na některé předprojektové a poprojektové vazbu na projekt.Celý materiál si můžete stáhnout zde (PDF, 750 KB).


Výše uvedený dokument je ve formátu PDF. Ke čtení proto potřebujete program Adobe Acrobat Reader. Pokud ho nemáte nainstalován, jeho volnou verzi si stáhnete zde.

Komentáře