Správa firemních dokumentů Diakonie českobratrské církve evangelické pomocí plně cloudové služby DMS eDoCat s daty na území ČR

Implementace a integrace produktu eDoCat v prostředí cloudové služby Document Management System (DMS) zastřešuje celý životní cyklus elektronických dokumentů Diakonie Českobratrské církve evangelické (DČCE). Podporuje nejen procesy přípravy a připomínkování, schvalování, protokolárního čtení elektronických dokumentů, ale i procesy dlouhodobého úložiště a detailního řízení oprávnění a autorizace.

<< Zpět na hlavní stránku ocenění

CIO Grand Prix 2021

To nejlepší z ICT

 

CIO Grand Prix pořádá redakce časopisu CIO Business World s cílem vyzdvihnout nejvýznamnější události z oboru moderních technologií a komunikací. To znamená např. mimořádný zákaznický projekt, zajímavou interní událost ve firmě, unikátní implementaci ICT řešení, či počin, který firma považuje za významný a je na něj hrdá.


Základní informace


Termíny

Uzávěrky přihlášek do soutěže CIO Grand Prix probíhají v souladu s uzávěrkami vydání časopisu. Přihlášené počiny, které postoupí do finále, budou prezentovány v daném čísle CIO Business Worldu.

>>Harmonogram naleznete zde<<

 

O přihlášku si můžete napsat a další informace získat na adrese grandprix@idg.cz , případně na telefonu 257 088 119.