HP zjednodušuje mobilní tisk

Rozšířené portfolio tiskáren HP LaserJet obsahuje první podnikové modely umožňující bezdrátový tisk pouhým dotykem (NFC).

HP zjednodušuje mobilní tisk


HP uvedlo zabezpečená řešení pro mobilní tisk, která umožní podnikovým zákazníkům jednoušeji tisknout dokumenty z mobilních zatízení. Současně byly představeny nové jednoúčelové tiskárny, multifunkce (MFP), skenery a další řešení, která zjednodušují práci s digitálními i papírovými dokumenty a zvyšují produktivitu práce.

Výrazné zvyšování množství dat vytvářených stále vyšším počtem mobilních uživatelů nutí organizace přehodnotit strategie pro provoz a správu informací. HP pomáhá řešit tyto technologické výzvy svou strategií „IT v novém stylu“, která nabízí technologie pro podnikový tisk, jež zvyšují produktivitu při práci v hybridním prostředí kombinujícím využívání papírových a digitálních dokumentů.

Do roku 2015 bude 37 % zaměstnanců všech firem mobilních. Organizace proto musejí být schopny reagovat na tento trend.

Nová řešení HP pro mobilní tisk zahrnují:

  • HP 1200w Mobile Print Accessory a HP JetDirect 2800w for FutureSmart Fleet: Rozšiřující příslušenství, umožňující přímé Wi-Fi připojení (wireless direct) a bezdrátovou komunikaci NFC (near field communication) pro tisk dotykem( ze smartphonů, tabletů a notebooků. Obě zařízení lze použít s novými i vybranými stávajícími modely HP LaserJet a HP Officejet.  Příslušenství lze snadno nainstalovat připojením do USB portu nebo umístěním do šachty pro rozšiřující HW doplňky.

  • HP LaserJet Enterprise M800 series: První řada podnikových A3 tiskáren a multifunkcí podporující dotykový tisk prostřednictvím NFC a přímé Wi-Fi připojení wireless direct.

  • Modely HP LaserJet Enterprise M806 a HP Colour LaserJet Enterprise M855 nabízejí dotykový tisk prostřednictvím NFC a podporují technologii wireless direct.

  • HP Colour LaserJet Enterprise M750 series: Komplexní řada tiskáren pro jednodušší a efektivnější tisk barevných dokumentů na různé formáty papíru až do velikosti SRA3.

  • Aktualizovaný tiskový software HP ePrint Enterprise nabízí rozšířené funkce, podporu a možnosti připojení pro zařízení pracující v prostředích se správou mobilních přístrojů (mobile device management, MDM).

  • Aplikace HP Capture and Route 1.3 nyní nabízí podporu mobilních zařízení s operačním systémem iOS a Android, a usnadňuje správu, aktualizaci a uchovávání informací.

G+


Úvodní foto: archiv redakce (prezentace HP Fall Launch Barcelona, 2013)
Komentáře