Jiří Kysela povede Dell EMC v České republice

Současný generální ředitel společnosti Dell Computer byl potvrzen ve své funkci a povede tak nově společnost Dell EMC po jejím sloučení v září tohoto roku. Je to jedním z dalších kroků, které společnost podnikla v rámci své restrukturalizace.

Jiří Kysela povede Dell EMC v České republice


Po jedné z největších akvizic v historii prochází společnost Dell EMC proměnami, které mají zabezpečit její efektivní řízení. Jednou z takových změn je reorganizace regionu Central a Eastern Europe, kam bude nově začleněna i Česká republika a který povede Anja Monrad, Senior Vice President, Central & Eastern Europe. Ta doposud zastávala stejnou funkci ve společnosti Dell, její pozice jí tak zůstane i v nově utvořeném Dell EMC.

Ve funkci generálního ředitele byl potvrzen také Jiří Kysela, dosavadní generální ředitel Dell Computer, a to s účinností od 1. 2. 2017. „Mou další rolí ve společnosti bude spojení obou týmů a zabezpečení, aby veškeré změny proběhly hladce a s co možná největším pozitivním dopadem na naše zákazníky. V současné době intenzivně pracujeme na rozdělení zodpovědností v českém týmu a chtěli bychom další změny oznámit v lednu 2017,“ řekl Jiří Kysela.


Úvodní foto: Dell EMC
Komentáře