Jan Kratochvil převzal v Aimtecu vedení divize SAP

Na pozici vystřídal Halku Kračmerovou, která se rozhodla odejít z vedení divize, bude zde ale nadále působit jako Senior Business Consultant.

Jan Kratochvil převzal v Aimtecu vedení divize SAP


Jan Kratochvil ve firmě působí už dvanáct let, stál například u zrodu produktu SappyWMS. Nyní bude zastřešovat chod celého oddělení, které se specializuje na implementaci a vývoj všech řešení SAP ERP pro výrobní a logistické firmy. Před sebou má také přechod na SAP S/4HANA a rozvoj cloudových řešení. Jaroslav Follprecht, výkonný ředitel společnosti, ke změně říká: „Pod Halčiným vedením se podařil obrovský rozvoj našich řešení, dokázali jsme i korporátním zákazníkům, že software z Plzně je schopný konkurovat velkým světovým hráčům. Patří jí za to obrovský dík. Chápeme, proč se rozhodla vedení předat, jsme však rádi, že bude i nadále k dispozici pro konzultace a procesní analýzy, na které se specializuje.“

Kratochvil nastoupil do Aimtecu v roce 2007 na pozici konzultanta MM/WM, později stál u zrodu produktu SappyWMS – speciálního řešení pro kompletní řízení materiálového toku. Dosud působil jako projektový vedoucí. Na nové pozici ho kromě vedení týmu čekají i výzvy spojené s novou strategií SAPu i Aimtecu. „Máme před sebou přechod na S/4HANA, pracujeme na scénářích pro hladký proces u našich zákazníků. Zároveň pro S/4 připravujeme nové Sappy produkty a samozřejmě při tom myslíme i na cloudové služby. Věřím, že s tak zkušeným a profesionálním týmem, který máme, se nám bude i nadále dařit nabízet kvalitní a moderní řešení pro byznys našich zákazníků,“ říká ke směřování divize.

Aimtec je partnerem SAP ČR od roku 2005 a od začátku se věnuje také vývoji oborových šablon SAP ERP pro výrobní a logistické firmy.


Úvodní foto: Aimtec
Komentáře