Josef Svoboda byl jmenován do funkce generálního ředitele G4S

Společnost G4S, poskytovatel komplexních bezpečnostních řešení, oznámila změnu ve vedení svého českého zastoupení.

Josef Svoboda byl jmenován do funkce generálního ředitele G4S


Josef Svoboda tak povede obě divize společnosti – G4S Cash Solutions a G4S Secure Solutions. Jeho cílem bude posílení společnosti G4S na trhu, zkvalitňování služeb a získávání nových klientů.

„Mým hlavním cílem je vylepšení komunikace s klienty a v rámci nové struktury společnosti posílení oddělení, která jsou s nimi v přímém kontaktu. Věřím, že díky získání zpětné vazby budeme moci naše služby ještě více zkvalitnit,“ uvádí Josef Svoboda, nový Managing Director společnosti G4S. „Další mojí prioritou jsou především inovace a investice do nových technologií i vozového parku, a v jejich důsledku i lepší konkurenceschopnost. Ve společnosti nyní zavádíme nová školení pro střední management na principu Kaizen – neustálého zdokonalování, a také nové motivační a benefitní programy, které by měly naše zaměstnance ještě více motivovat k lepším výkonům, a tím pádem k lepší kvalitě odvedené práce,“ dodává Svoboda.

Josef Svoboda (49) v předchozích letech pracoval na vrcholových manažerských postech mezinárodních společností. Dvanáct let zastával funkci generálního ředitele společnosti Aramark, která za jeho působení ztrojnásobila svůj podíl na českém trhu a vydobyla si pozici druhé největší společnosti v oboru. Předtím působil jako generální ředitel firmy Promo-Control ČR nebo jako Sales Manager v R. J. Reynolds Int.


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře