Luboš Tejkl je novým personálním ředitelem společnosti Tieto Czech

Do společnosti přichází se zadáním zajistit vysoce specializované odborníky na klíčové seniorní pozice.

Luboš Tejkl je novým personálním ředitelem společnosti Tieto Czech


Luboš Tejkl je zkušený manažer v oblasti motivace, rozvoje a vedení zaměstnanců. Má za sebou bohatou kariéru na vedoucích pozicích ve významných nadnárodních firmách (General Electric, ČEZ, ConocoPhillips) v několika různých oborech podnikání (finanční služby, bankovnictví, energetika, výroba leteckých motorů a konzultační služby).

Tento odborník s více než 20letou praxí a zkušenostmi s prací v zahraničí (Itálie, Rumunsko, Maďarsko, Polsko a Slovensko) pomůže v Tieto Czech rozšířit stávající obchodní model společnosti.

Do společnosti Tieto Czech přichází se zadáním zajistit vysoce specializované odborníky na klíčové seniorní pozice, které chce Tieto Czech v nejbližší době obsadit, aby ještě více posílilo svůj tým a současné postavení v rámci celé korporace.

„Prostředí společnosti je blízké mojí povaze – přátelští lidé, smysluplná a velice odborná práce, rychle se měnící prostředí. Líbí se mi, že zde panují otevřené vztahy a práce lidi spojuje. Kromě jasně definovaných úkolů mě do Tieta přivedla touha být svědkem toho, jak se tvoří nové technologie, které ovlivňují budoucnost podnikání v oborech, kde jsem doposud pracoval,“ říká Luboš Tejkl, nový personální ředitel společnosti Tieto Czech.

Čtěte také:
→ Tieto Czech realizuje jeden z největších Java projektů v ČR
Společnost Tieto vstoupila do hlavní fáze jednoho z nejrozsáhlejších softwarových projektů vyvíjených v jazyce Java v České republice. Tieto zároveň otevřelo desítky volných pozic pro zkušené programátory.
→ Ostravské Tieto získalo ve Švédsku zakázku za čtvrt miliardy korun
Společnost Tieto Czech, součást finsko-švédského poskytovatele služeb IT a produktového inženýrství, získala významnou zakázku v oblasti veřejné správy. Od letošního září má na starosti správu aplikací a serverů největšího švédského kraje Skåne. Celková hodnota dvouletého kontraktu dosahuje devíti milionů eur, tedy více než čtvrt miliardy korun.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře