Marbes consulting posiluje manažerský tým

Tuzemská softwarová společnost Marbes consulting, která se specializuje zejména na vývoj a dodávky programů pro veřejnou a státní správu, posiluje svůj manažerský tým.

Marbes consulting posiluje manažerský tým


Ředitelem divize ELOGIO, která má na starosti elektronické vzdělávání, se stal Marian Kudela. Na starosti má vedení týmů zajišťujících pro klienty vzdělávací a výukové programy, e-learning a externí strategické a projektové řízení, zejména v oblasti lidských zdrojů. Marian Kudela má za sebou více než dvacetiletou kariéru v IT a v oblasti vzdělávání. Do společnosti Marbes consulting přišel před dvěma lety z firmy CORTIS Consulting, před tím působil mj. jako vedoucí projektové kanceláře v národním leteckém přepravci ČSA. Kariéru zahájil po studiích ve společnosti CCA Group, kde působil na několika postech, mj. jako ředitel vzdělávání.

Novou šéfkou týmu konzultantů pro klienty v oblasti zdravotnictví se pak stala Vladimíra Kresanová. Jejím hlavním cílem je posílení aktivit společnosti v tomto sektoru. Vladimíra Kresanová přišla do Marbes consulting z Fakultní nemocnice v Brně, kde působila jako náměstkyně pro informatiku. Dříve pracovala na IT projektech v Jaderné elektrárně Dukovany, dále byla v řídících pozicích ve státní správě a samosprávě a má za sebou mnohaletou  kariéru v oblasti vrcholového managementu ve zdravotnictví.


Úvodní foto: Marbes
Komentáře