Michal Minarovič přichází do NetDirectu, bude zodpovědný za vstup na nové trhy

Michal Minarovič (38), je novou posilou společnosti NetDirect, která patří mezi největší výrobce e-shopů v ČR. V nově vytvořené pozici Business Development Director bude mít na starost především vstup firmy na nové trhy.

Michal Minarovič přichází do NetDirectu, bude zodpovědný za vstup na nové trhy


Michal Minarovič pracoval 8 let jako obchodní ředitel ve společnosti Kentico Software, kde mimo jiné řídil obchodní oddělení pro oblast EMEA a Jižní Ameriky. Několik měsíců působil také ve Velké Británii, kde pod jeho vedením dosáhla pobočka Kentico Software důležitého rozvoje a významného tržního růstu. Mezi jeho nejsilnější stránky patří vysoká znalost webových technologií a nových trendů stejně jako bohaté zkušenosti z jednání se zákazníky z více než 80 zemí po celém světě.

Do NetDirectu nastupuje od začátku dubna na pozici Business Development Director. Jeho hlavními úkoly bude expanze společnosti na zahraniční trhy a hledání nových akvizičních příležitostí. „NetDirect je dynamicky rostoucí společnost s nadnárodními ambicemi. Oslovil mě jejich inovativní přístup i přímočarost,“ komentuje své rozhodnutí Minarovič, mezi jehož zájmy patří gastroturistika, hudba a rodina. Je ženatý a má dvě malé děti.


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře