Novým výkonným ředitelem společnosti Sodat se stal Jan Vobruba

Sodat změnil svého výkonného ředitele. Od října tuto pozici nově zastává Jan Vobruba, který dříve také působil v Kerio Technologies. Jeho hlavním úkolem v nejbližších měsících bude akcelerace vývoje a prodejní strategie nových produktů.

Novým výkonným ředitelem společnosti Sodat se stal Jan Vobruba


Sodat se dosud soustředil především na šifrování dat a monitoring chování uživatelů. Během posledních měsíců ovšem intenzivně pracuje na vývoji nových cybersecurity produktů pro rychlou analýzu dat o chování uživatelů (UEBA), a to s využitím technik machine learningu a umělé inteligence.

„Chceme nabídnout středně velkým zákazníkům unikátní bezpečnostní produkty,“ nastiňuje Jan Vobruba. „Do konce roku bych chtěl akcelerovat vývoj nových produktů Sodat Analytics a Sodat Protection a současně vytvořit úspěšnou GoToMarket strategii.“ Zkušenosti získával Vobruba také ve společnostech Ness, Datasys a hlavně Kerio Technologies, jejíž úspěch by chtěl zopakovat i s firmou Sodat.

Vloni investoval do společnosti Sodat technologický a inovační hub MindForge. Investice umožnila realizovat řadu pozitivních změn, došlo k posílení vývoje a obchodního týmu, ke změně korporátní identity a společnost se důkladně připravuje k expanzi na zahraniční trhy.


Úvodní foto: Sodat
Komentáře