Petr Tošner povede obchod pro východní Evropu u Axis Communications

Společnost Axis Communications dnes oznámila, že na pozici obchodního ředitele pro východní Evropu nastupuje Petr Tošner. Nově vzniklou pozici v rámci rostoucího regionálního týmu bude zastávat poté, co působil ve společnosti Axis od roku 2012 jako marketingový manažer pro východní Evropu.

Petr Tošner povede obchod pro východní Evropu u Axis Communications


„Nová pozice regionálního obchodního ředitele vzniká proto, abychom zajistili kvalitní řízení rozrůstajících se obchodních týmů v zemích východní Evropy a dále stimulovali expanzi IP videodohledových systémů na úkor analogových,“ říká Anna Forsberg, regionální ředitelka společnosti Axis Communications pro východní Evropu. „Petr Tošner se během čtyř let svého působení ve společnosti Axis osvědčil jako schopný manažer se smyslem pro rozvoj obchodních příležitostí a strategie. Proto věřím, že ve své nové roli ještě vice zhodnotí své zkušenosti a detailní znalost východoevropského trhu.“

Petr Tošner pracuje ve společnosti Axis Communications od roku 2012, předtím působil ve společnostech IBM a Microsoft na manažerských pozicích v oblasti marketingu a obchodu. Vzdělání v oboru informační management získal na Univerzitě Hradec Králové a titul MBA na britské univerzitě Warwick Business School.

Petr Tošner je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se rád věnuje expedicím na místa s divokou přírodou.


Úvodní foto: Axis Communications
Komentáře