Primož Karlin je novým marketingovým a obchodním ředitelem českého Microsoftu

Obchodním a marketingovým ředitelem české pobočky společnosti Microsoft se s platností od 1. července 2015 stává Primož Karlin. Naváže na aktivity Carmen Du Bois, která se přesouvá na regionální marketingovou pozici do Spojených arabských emirátů.

Primož Karlin je novým marketingovým a obchodním ředitelem českého Microsoftu


Primož Karlin bude ve své roli zodpovědný za řízení krátkodobé i dlouhodobé marketingové a obchodní strategie společnosti, koordinaci obchodních divizí, marketingové a PR komunikace. V rámci své pozice bude napomáhat naplňování cílů a realizaci obchodní transformace společnosti.

Primož Karlin působil deset let ve slovinské pobočce Microsoftu - z toho tři roky v roli obchodního ředitele pro významné zákazníky a partnery. Na konci roku 2013 se přesunul do České republiky na pozici technického ředitele pro významné zákazníky.

Primož pochází ze Slovinska a vystudoval Univerzitu v Lublani. Ve svém volném čase se věnuje rodině, sportuje a jezdí na motorce.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: Microsoft.com
Komentáře