Stefan Mandl je novým obchodním ředitelem WD pro Evropu a Rusko

Ve funkci nahradil Svena Rathjena, který přechází na pozici viceprezidenta společnosti a generálního manažera pro produkty nabízející síťová řešení. Obě personální změny vstupují v platnost 1. února 2015.

Stefan Mandl je novým obchodním ředitelem WD pro Evropu a Rusko


Společnost WD, součást Western Digital, oznámila, že do funkce obchodního ředitele pro Evropu, Rusko a Společenství nezávislých států byl jmenován Stefan Mandl. Ve funkci bude mít na starosti zejména prodej a distribuci pevných disků a spolupráci s OEM partnery.

Stefan Mandl pracuje u společnosti WD již deset let a zastával několik funkcí. V poslední době pracoval převážně na pozici obchodního manažera pro Evropu. Posledních pět let byl jeho nadřízeným Sven Rathjen. Mandlova praxe před příchodem do WD zahrnuje různé pozice v hardwarových a softwarových firmách.

„Stefan si do své nové role přináší výsledky, které zahrnují rozšíření distribučních kanálů na trhu v západní Evropě o více než 50 %. Očekáváme, že svými strategickými dovednosti a nadšením naváže na pozice, které před ním na poli distribučních kanálů v celé Evropě, Rusku a zemích SNS vybudoval Sven,” prohlásil Scott Davis, senior vicepresident WD pro obchod.

Čtěte také:
→ WD má hybridní disk SSD/HDD s vysokou kapacitou vhodný pro mobilní zařízení
Nový hybridní disk od Western Digital Black2 Dual Drive kombinuje 120 GB SSD a 1 TB HDD v jediném 2,5palcovém zařízení. Pracuje ale jen pod Windows.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře