Tomáš Chumchal nastupuje jako Key Account Manager pro ČR a SR ve společnosti Axis

Společnost Axis Communications oznámila, že na pozici Key Account Manager pro Českou republiku a Slovensko nastupuje Tomáš Chumchal.

Tomáš Chumchal nastupuje jako Key Account Manager pro ČR a SR ve společnosti Axis


„Regionální kancelář společnosti Axis Communications v Praze se od svého založení neustále rozrůstá, což odpovídá poptávce na trhu s inteligentními kamerovými systémy. Tomáš Chumchal je již jedenáctým členem našeho týmu a my se těšíme, že zhodnotí své dosavadní zkušenosti v pozici Key Account Managera,“ říká Markéta Bauerová, Sales Manager společnosti Axis Communications pro oblast střední Evropy. „Tomáš Chumchal bude odpovědný za rozvoj obchodních aktivit s našimi klíčovými partnery, systémovými integrátory v České a Slovenské republice. Věříme, že jeho dlouholeté praktické zkušenosti přispějí k tomu, že budeme schopni oslovovat nové koncové zákazníky a získávat tak nové projekty, které přispějí ke kontinuálnímu růstu obratu našich kamerových systémů.“

Tomáš Chumchal přichází ze společnosti Securitas ČR, kde působil nejdříve jako interní auditor a poté jako Business Development Manager s odpovědností za projekty s využitím bezpečnostních technologií včetně kamerových systémů.

Tomáš Chumchal získal titul Ing. na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava, kde studoval na Fakultě bezpečnostního inženýrství, obor Technická bezpečnost osob a majetku. Je svobodný, ve volném čase se rád věnuje cestování a horské turistice.

Čtěte také:
→ Průmyslové IP kamery: vševidoucí oči
Úloha průmyslových IP kamer byla zpočátku zejména bezpečnostní – jako náhrada analogových zařízení v uzavřených televizních okruzích. Mohou ale poskytovat daleko více funkcí a služeb.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře