Tomáš Minařík přestupuje do Sprinx Systems, povede dceřinou společnost Sprinx Consulting

Top management společnosti Sprinx Systems získal významnou posilu - Tomáše Minaříka, který dosud vedl regionální centrum společnosti AutoCont CZ.

Tomáš Minařík přestupuje do Sprinx Systems, povede dceřinou společnost Sprinx Consulting


Tomáš Minařk se bude svém novém působišti podílet na posílení značky „Sprinx The Doers“, konzultačního přístupu k firemním zákazníkům a bude řídit dceřinou společnost Sprinx Consulting. Sprinx patří mezi přední české specialisty na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních a portálových systémů. Sprinx Systems je tvůrcem webových portálů a CRM systémů, Sprinx Consulting je poradenským partnerem pro střední a velké podniky s mezinárodním přesahem.

„Protože se naše obchodní aktivity rozrůstají, rozhodli jsme se pro posílení managementu,“ říká Jiří Čáp, zakladatel a CEO společnosti Sprinx Systems. „Jsem proto velmi rád, že se pan Minařík rozhodl reflektovat naši nabídku.“

„Mým prvním úkolem je konsolidace aktivit skupiny a obchodní podpora všech divizí,“ říká Tomáš Minařík. „Chceme dosáhnout růstu prodejů obchodních systémů z našeho portfolia, ty pomůžou našim stávajícím i budoucím zákazníkům reagovat na oživení trhu.“

Tomáš Minařík vystudoval na ČVUT technickou kybernetiku, má mnohaletou zkušenost s vlastnickým i manažerským řízením IT integračních firem. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase rád hraje tenis.


Úvodní foto: Sprinx Systems
Komentáře