Tomáš Rodný se ujímá HR v Trasku

I v roce 2015 pokračoval Trask v plynulém růstu a nabíral nové kolegy a kolegyně. Rok 2016 nastartoval se 400 lidmi na palubě.

Tomáš Rodný se ujímá HR v Trasku


Vytvářet prostředí, ve kterém se mohou zaměstnanci dlouhodobě rozvíjet po lidské a profesní stránce je jednou ze strategických priorit. A i to je důvod, proč do Trasku z RWE přichází Tomáš Rodný. Mezi jeho první úkoly bude patřit nastavení systematického rozvoje zaměstnanců Trasku, jejich vzdělávání a motivace. Tomáš začínal v 90. letech jako psycholog ve Fakultní nemocnici v Motole, přes 10 let byl šéfredaktorem časopisu Psychologie dnes. Lidským zdrojům se věnoval od roku 2004 v poradenské společnosti Assessment Systems, od roku 2012 pak pracoval v oblasti náboru a rozvoje zaměstnanců skupiny RWE v ČR.

„Na Trasku mě zaujalo odhodlání dlouhodobě do zaměstnanců investovat a pracovat s nimi,“ říká Tomáš Rodný. „Rád bych, abychom dále posílili postavení Trasku jako atraktivního zaměstnavatele pro ty nejlepší odborníky, kterým můžeme nabídnout zajímavou práci, dlouhodobý profesní i osobní rozvoj, a to vše v zázemí silné a stabilní české společnosti."

„Zaměstnanci jsou pro nás dlouhodobě spolu se silnou odborností hlavním aktivem,“ říká Filip Tománek, CEO Trasku. „Za poslední rok cítíme od klientů poptávku po našich službách v oblasti Business Inteligence, Document managementu a portálových řešení. Proto rozšiřujeme kapacity a chceme, aby se nově začlenění zaměstnanci stali dlouhodobě součástí Trasku.“


Úvodní foto: trask.cz
Komentáře